[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”14893″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]Altın sezon geri döndü! 

Bi’Yol Organizasyon olarak hepimizi heyecanlandıran bu eşsiz sonbahar sezonunu  kaçırmak istemedik. 23-25 Ekim 2020 tarihlerinde Düzce Melen Çayı’nda Sonbahar  Kampı’mızı gerçekleştirdik ve doğanın en güzel renklerini sakladığı o kısacık dönemine mükemmel bir kampla giriş yaptık.

2 gece 3 gün süren kampımızı Melen Çayı’nın hemen yanı başında yer alan kamp alanında gerçekleştirdik. 3 gün boyunca doğayla iç içe bir şekilde huzurun, renklerin ve eğlencenin tadına doyduk.

İlk gün katılımcılarımızın gelmesi ve kamp alanlarına yerleşmesiyle başladı. Sağlığınızı düşünerek katılımcılarımızı alana Covid-19 önlemleri kapsamında HES kodu ve ateş ölçümü yaparak aldık. Akşam saatlerine kadar katılımcılarımız kamp alanımıza gelmeye devam etti. 

Akşam sonbaharın hafif esintisinde mükemmel bir kamp ateşi yakarak içimizi ısıtacak sohbetlerle kaynaşmaya başladık. Güzel bir akşam yemeğinin ardından ateş başında sohbetler, danslar ve oryantasyon çalışmalarıya  günü tamamladık. Ertesi gün durdurak bilmeden eğleneceğimiz bir gün olduğu için hem mental hem fiziksel olarak kendimizi güne hazırladık.

Bi’Yol Organizasyon mağazası Bi’Yol Store ilk kez bu kampta standını kurdu. Katılımcılarımızın ürünlerimize gösterdiği yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti.

İkinci güne sabah doğada güzel bir kahvaltı yaparak başladık.  Ardından kaynaşmak ve birbirimizi daha yakından tanımak için eğitmenimiz eşliğinde oryantasyon çalışması yaptık. Bunun içerisinde isim oyunları, energizer, ice breakers gibi oyunlar oynadık.

Öğlen saatlerinde sıra heyecanla beklenen ve kampımızın en adrenalin dolu etkinliğinin yani raftingin vaktiydi. Rafting yapması oldukça zor ve bir o kadar da eğlenceli bir spordur dolayısıyla eğitimimizin ve ekipmanlarımızın tam olduğundan emin olmamız gerekiyordu. Bu doğrultuda önce herkese kıyafetleri dağıtıldı ve eğitmenimiz eşliğinde kısa bir rafting eğitimi verildi. Bu eğitimin ardından hepimiz rafting yapmaya hazırdık ve iki buçuk saat sürecek olan rafting etkinliğimiz başladı. 

Etkinliğimiz bitince Redbull katkılarıyla enerjimizi topladık ve karnımızı doyurmak için de Indomie Türkiye katkılarıyla noddlelarımız dağıtıldı.

Akşam üzeri tavla ve voleybol turnuvamız başladı. Bu etkinliklerimizin yanı sıra katılımcılarımızla adrenalin dolu insan sapanı ve zipline gibi aktiviteleri de gerçekleştirdik. Daha sonra yorgun bir günün ardından akşam yemeği yenildi ve günün yorgunluğunu atıp mükemmel bir kamp ateşinde eğitmenimiz eşliğinde çeşitli oyunlar oynadık. Gece boyunca ateşle beraber sıcacık sohbetler içimizi ısıttı.

3. günün sabahı güzel bir kahvaltının ardından yine güne eğitmenimizin oryantasyonları ile dinç ve enerjik başladık. Çay kenarına sandalyelerimizi atıp doğayla başbaşa kaldık. Doğanın bize verdiği ritimleri dinledik. Daha sonra katılımcılarımız yavaş yavaş alanımızdan ayrılmaya başladı.

Üç gün boyunca doğayla iç içe olmanın vermiş olduğu sevinç ve huzurun eşliğinde geçirdiğimiz kamp için katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Bir teşekkür de bizleri kamp süresince destekleyip yanımızda olan: bütün katılımcılarımıza makarna ve içecek veren Indomie Türkiye ve Redbull’a aynı zamanda Macera Rafting Tesisine ve tüm organizasyon ekibine gelsin. 

[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/zTC6nxD5kq4″ align=”center”][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”14894,14895,14896,14897,14898,14899,14900,14901,14902″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]