Sepet 0,00 0
AnasayfaSık Sorulan Sorular

Destek

Aklınıza Takılan Sorular

Her bütçeye uygun organizasyon düzenliyor musunuz?

Organizasyon ve etkinliklerimizi sizinle görüşüp bütçeniz üzerine yaptığımız konuşmalar doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Sadece şirketlere mi hizmet veriyorsunuz?

Hayır. Şirketlerin yanında farklı kurum ve kuruluşlar, üniversiteler, topluluklar ve derneklere kısaca her türlü resmi veya özel oluşuma hizmet sunuyoruz.

Bir etkinlik düzenlemek istiyoruz ancak sosyal sorumluluk amacına da hizmet etmek istiyoruz. Bu tarzda etkinlik önerileriniz var mı?

Tabii ki. Çalışma alanlarımızdan biri olan ve bizim de çok önem verdiğimiz sosyal sorumluluk alanında da etkinlikler düzenliyoruz. Mail adresimizden bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde etkinlik detayları üzerine bir görüşme yapabiliriz.

Organizasyonları nerede düzenliyorsunuz?

Organizasyonun lokasyonunu ve iç veya dış mekanda olması durumunu sizinle yaptığımız görüşme sonucu karar verdiğimiz etkinlikler doğrultusunda belirliyoruz.

Proje yazma eğitimleri sadece İstanbul’da mı olacak?

Hayır. Ülkemizin her köşesinde proje yazma eğitimleri veriyor olacağız. Eğitimin yapılmasını istediğiniz şehirle ilgili bizi info@biyol.org mail adresinden bilgilendirmeniz halinde gelen talepleri değerlendirmeye almaktan mutluluk duyacağız.

Bi'Yol

Bizi daha yakından tanıyın.
Hakkımızda

İletişim

Bize Ulaşın
İletişim Formu