EtkinlikKampOutdoor

Etkinlik Detayları

  • Aytepe Park
  • 2021-05-21 11:55 - 2021-05-23 11:55

Contact event manager

1 2 3 4

Bilet Detayları

  • Etkinlik Bitti
  • Etkinlik Bitti
Sepeti Görüntüle
Thank you Kindly

Sanat Kampı | Kocaeli | 21-23 Mayıs

Aytepe Park

2021-05-21 11:55 - 2021-05-23 11:55
Mayıs 21, 2021

000000

Bi'Yol

info@biyol.org

https://www.biyol.org/

Organizer's other events

Sanat Kampı | Kocaeli | 21-23 Mayıs

Aytepe Park

2021-05-21 11:55 - 2021-05-23 11:55
Mayıs 21, 2021

PRINT

SANAT KAMPI | KOCAELİ | 21-23 MAYIS

21-23 Mayıs tarihinde keyifli ve bol paylaşımlı gerçekleşecek olan Sanat Kampı’nda birbirinden farklı atölyeler eğleneceğimiz bu kampta @aytepepark da sizlerle olacağız.Sanatı doğayla buluşturacak olan bu etkinlikte sizlerle olmak için sabırsızlanıyoruz!

21-23 Mayıs tarihinde gerçekleştirmeyi planladığımız sizlerinde bildiğiniz üzere erteleme kararı almıştık. Planladığımız yeni tarihimiz Sanat Kampı’nı 21-23 Mayıs tarihinde @aytepepark tesisinde 2 Gece 3 gün olarak gerçekleştireceğiz.

Tarih: 21-23 Mayıs 2021
Ücret : Online Ödeme 195₺, Etkinlik günü Kapıda 225₺
Kontenjan:150 kişi

Kocaeli sınırları içinde bulunan Aytepe, İstanbul’a yakınlığı ve doğa içerisinde konaklama imkanı sunan, güzel vakit geçirebileceğiniz bir cazibe merkezidir. Aytepe’nin zirvesine vardığınızda Kocaeli’ni kuşbakışı izleme fırsatı bulacaksınız.

İçinde barındırdığı ormanlık alanı, ırmaklar, baraj gölü, doğa yürüyüş parkurları bulunan 30 dönüm arazi üzerinde kurulmuş olup Karadeniz’e özgü yayla evlerinin eşsiz manzarasını tek tesiste toplayıp sanat etkinlikleri ile birbirinden farklı atölyeler de sizler ile birlikte sanatı doğada buluşturacağız!

Bi’Yol Organizasyon olarak %100 temassız %100 Sanat mottosuyla muhteşem bir tesiste seni doğaya davet ediyoruz!

Fiyata dahil olanlar
2 gece 3 günlük Kamp İşgaliye ücreti
Sabah Yogası
Fotoğrafçılık Atölyesi
Bez Çanta Boyama Atölyesi
Doğaçlama Tiyatro Atölyesi
Doğa Yürüyüşü
Deri Atölyesi
Dans Atölyesi
Yıldızları İzleme – Gece Yürüyüşü
Karaoke Gecesi
Ateş başı hikaye paylaşımı
Tanışma oyunları,energizerlar
Doğa Nesnelerinden Sanat Eserleri Yapımı
Kendi aracı ile gelecekler için otopark
Tesis İmkanları
İkramlar
Hediyeler
Fiyata dahil olmayanlar
Tüm kişisel harcamalar
Tüm Yemek Öğünleri
Çadır ekipmanları (-8 uyku tulumu, mat, çadır) kiralama kontenjan 30
Ulaşım

Kamp alanı içerisinde uygun fiyatları ile taş ev, ahşap bungalov (2 kişilik veya 4 kişilik (ayrı 2 oda) ve yataklı aile odası konaklama imkanı mevcuttur, odalarda duş/wc/sıcak su bulunmaktadır.

2 kişilik odalar : Geceliği 350 TL’dir.
4 kişilik evler (2 ayrı odalı) : 1250 TL’dir.
Kişi başı etkinlik katılım ücreti dahildir.

Seni Neler Bekliyor ?
Sabah Yogası:

Nefes kontrolü, basit meditasyon ve belirli vücut duruşlarının benimsenmesini içeren bir Hindu ruhani ve münzevi disiplini, sağlık ve rahatlama için yaygın olarak uygulanacak olan sabah yogası ile güne daha huzurlu başlayacağız.

Bez Çanta Boyama Atölyesi:

Çevreci bir tercih olan bez çantaların üzerine sevdiğimiz desenleri uygulayıp dilediğimiz gibi boyayacağız.

Fotoğrafçılık Atölyesi:

Sıradan bir iş gibi görünen fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğreneceğiz. İstediğimiz pozu tutturana kadar fotoğraf çekmek son bulsun diye bir kerede istediğimiz fotoğrafa ulaşmak için nasıl pozlar vermemiz gerektiğini öğreneceğiz. Işığın ve duruşumuzun önemini keşfedeceğiz.

Doğaçlama Tiyatro Atölyesi:

Hayatın içinde seyreden olmaktan çıkıp, değişen ve değiştiren olmak için küçük taktikler öğreneceğiz. Belirli bir metin olmadan doğaçlamaya yapacağız. Jest ve mimiklerimizi, vücut dilimizi nasıl kullanabileceğimizi öğreneceğiz.

Deri Atölyesi:

Geçmişte sürekli kullanılan bir materyal olan deri el yapımı kendinize özel aksesuar yapmak için kullanabileceğiniz bu tekniklerle kupanıza tutacak,kolye,cüzdan yapabilirsiniz. Sosyal medyada @izciormanda – @ormansanatevi olarak tanıdığımız Fatih bizlerle olacak.

Dans Atölyesi: 

Tüm bireyleri etkileyen iki ilham kaynağı dans ve müzik bedenleri gevşetmenin,ritimlere uymanın iletişimi güçlendirdiğini,motivasyon kaynağı olduğunu ve enerjinizi yenileyebileceğiniz bir atölye olan dans atölyesi gerçekleştireceğiz.

Yıldızları İzleme ve Gece Yürüyüşü:

Eski kültürlerde göklerde insanlara, hayvanlara veya ortak nesnelere benzeyen desenler görüyorlardı. Yunan mitolojisinde bir kahraman olan Avcı Orion gibi mitten figürleri temsil eden takım yıldızları olduğunu biliyor musun? En güzel gece etkinliği olan yıldızları izlemeyi gecenin karanlığında izciler tarafından yürüyerek sağlayacağız etkinliği gerçekleştireceğiz.

Ateş Başı Sohbetler:

Kamp ateşi, kamp gecelerinde sıcak dostlukların kurulmasını ve pekişmesini sağlar. Kamp muhabbetlerinin ve kampçılık kültürünün baş aktörü kamp ateşleridir. Şehirden uzaklaşıp, doğada kamp yapmaya gidildiğinde vazgeçilmez aktivitelerden biri olan kamp ateşi ve canlı müzik ile samimi bir ortam oluşturulur.

Karaoke Gecesi: 

Hepimiz şarkı dinlemeye sever değil mi? Peki ya söylemeye ne dersiniz? Sevdiğimiz şarkıların üzerinden giderek ruhumuzu dinledireceğiz ve keyifli bir akşam geçireceğiz.

Ritim Atölyesi:

Grup ritim çalışması iç enerjiyi ortaya çıkarır ve takım çalışması simülasyonunu barındırır. Dinleme, konsantrasyon, odaklanma ve risk alma yetilerini geliştirir. Diğer kazanımlar: Güç, motivasyon, iş birliği, takım sinerjisi

Ne işe yarar? Ne yaparız?

Basit vuruş kalıpları ve doğu&latin ritimleri herkes tarafından benimsenir. Eğlenceli bir ısınma faslının ardından takım üyeleri kendilerini oluşturdukları enstrümanlarla müzikal olarak gruplanır. Çalışma sonunda güçlü, rezonanslı ve ayrı ayrı çalınan enstrümanlardan çok daha büyük bir ses elde edilir – büyük bir takım metaforu!

Doğadaki Malzemelerden Sanat Eseri Yapma:

Doğada bulduğumuz nesneler ile kendi eserini yaratmak ister misin ? Daha sonrasında bunu diğer kişilere sunmak ve etkinliğe özel sergi yapmak ister misin ?

Ekipman Kiralama;

Dilerseniz tesisimizde çadır, uyku tulumu ve mat şeklinde tüm kamp setini veya ayrı ayrı ekipman kiralayabilirsiniz.

Kişi başı konaklamaya + olarak

2 Kişilik Ekipman kiralama : 2 kişilik çadır 2 mat 2 tulum, çadırda 2 kişi fiyatı 150 TL (Kişi başı 75 tl’dir)
1 Kişilik Ekipman kiralama : 2 kişilik çadır 1 mat 1 tulum, çadırda 1 kişi fiyatı 100 TL

Çadır : 50 TL
Uyku Tulumu : 50 TL
Mat : 20 TL

*Ekipmanlarımız pandemi ve hijyen kurallarına göre dezenfekte edilerek temizlenerek siz değerli misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Ekipman kiralamayı sitemizden kredi kartı ile alabilir veya bize EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

YEME-İÇME

Tesisin restoranını kullanabilirsiniz, aynı zamanda sizlerin kullanımına açık olan bulaşık yıkama alanı, tezgah, buzdolabı gibi imkanlarda mevcuttur. Tesis yakınlarında bakkal, market gibi temel ihtiyaçlarınızı alabileceğiniz bir yer bulunmamaktadır. Tesise gelmeden hazırlıklı olmanızı öneririz.
Aytepepark Restoran Seçenekleri:
Serpme Köy Kahvaltısı 70₺
Öğle 50₺
Akşam 60₺
Etkinliğe özel bu fiyatlar üzerinden %10 indirim yapılacaktır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

ULAŞIM

Aytepe’nin İstanbul’a uzaklığı 130 km. E- 6 karayolu İzmit Kocaeli Kandıra sapağından Kocaeli’ne giriliyor. Şehir merkezine girmeden Kullar tabelası takip ediliyor. Kullar yolu 20 km ileride sizi Yuvacık Köyü’ne çıkaracak. Tepeye doğru tırmandığınızda Servetiye Köyü’nden geçerek Aytepe’ye varıyorsunuz. İstanbul Harem’den Kocaeli otobüsleriyle şehir merkezine 3 saatte ulaşmak mümkün. Kocaeli merkezden Yuvacık’a minibüsler kalkıyor.

Servis Saatlerimiz;

– 21 Mayıs Cuma  16.30

* Pazar günü etkinlik bitiminde (16.00 – 17.00 civarında)

Servis ücreti : 75 tl (Gidiş – Dönüş)

Kredi kartı veya hesaba havale ile servis ödemesini yapabilirsiniz.

Servis Noktalarımız:

Kadıköy
Kartal
Pendik
Gebze olarak gerçekleşecektir. Yakın zamanda saatli olarak programımız açıklanacaktır.

– Belirtilen servis saatlerinden 15-20 dakika öncesinde servis noktasında olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ek sefer yapılmayacaktır. Bu seferler dışında ulaşımı sağlayacak olan katılımcılarımızın tesise ulaşımı kendileri sağlamaları gerekmektedir.

-Kendi araçları ile gelecek misafirler Aytepe Park’a navigasyon ile gelebilirsiniz, otopark ücretsizdir.

ÖDEME YÖNTEMİ

Başvuru formunu doldurduktan sonra kayıt sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresine ödeme kanlları geliyor olacak veya 24 saat içerisinde ekip arkadaşlarımız kayıt sırasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasına whatsapp üzerinden iban bilgisi ve kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz internet sitesini atıyor olacaklar.

EFT : Etkinlik ücretini başvuru formunu doldurduktan sonra size gönderilen iban numarasına vade farksız bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile: Taksitlendirme seçeneği olan BİLETİNO üzerinden biletinizi alabilirsiniz. (Sistem komisyon alıyor)

Etkinliğe gelirken yanınızda getirilmesi önerilen malzeme listesi
Termos veya Termos bardak
Islak mendil
Güneş gözlüğü
Göz damlası (Ateş başında göz kuruluğu yaşayanlar için)
Kullandığınız İlaçlar *(Önemli örneğin bahar alerjisi olanlar için alerji ilacı)
Kişisel Temizlik Malzemesi
Kafa Lambası veya el lambası
Fotoğraf makinası
Güneş Kremi
Çatal, Kaşık
Power bank
Kamp Sandalyesi, hamak (varsa)
Kıyafet ve Ayakkabı
T-shirt , şort, mayo
Polar sweat veya hırka
Mont
Eşofman
Rahat, çok cepli pantolon
Yedek çorap
Yağmurluk
Şapka
Yedek Ayakkabı (Ayakkabılarınız ıslanabilir, yedek ayakkabı getirmenizi tavsiye ediyoruz)

*Yukarıda önerilen seyahat malzemelerini zorunlu olarak getirmek durumunda değilsiniz. Daha kolay ve keyifli bir etkinlik geçirebilmeniz için sizi gözeterek hazırlanmış bir listedir. Bu listenin haricinde malzeme getirebilirsiniz, tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

*Sadece etkinlikte kullanacağınız en yarayışlı eşyaları almanız fazla yük taşımamanız açısından önemlidir.

*Getireceğiniz malzemeler için sırt çantası kullanmanız önerilir. Sırt çantanızın yanında fazladan daha küçük bir sırt çantası veya bel çantası getirirseniz içine özel eşyalarınızı koyabilir, otelimize büyük çantanızı bırakıp küçük çantayla şehir içi gezilerimizi kolayca yapabiliriz.

Etkinliğimizi COVID-19 önlemlerini alarak gerçekleştiriyoruz. COVID-19 Tedbirleri:

– HES Kodu kontrolü
– Düzenli aralıklarla ateş ölçümü
– Sürekli olarak maske ve dezenfektan tedariği
– Ortak kullanım alanlarında maske takma zorunluluğu
– Ortak kullanım alanlarında sosyal mesafe kuralı
– Hijyenik ve dezenfekte edilmiş tuvalet ve diğer alanlar
– Sosyal mesafeli kurulmuş çadırlar

Bilmenizi isteriz ki…

Hava şartları ve seyahat acentesinin dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan etkinliklerden firma sorumlu tutulamaz.
Etkinlik programı akışı, organizatör tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir.
Programımız süresince ekstra tur olmayacaktır, sadece At biniciliği için ödeme yapılacaktır
Hedef rakamı 150 Kişi olup tur firması yeterli katlımın olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden dolayı misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 3 gün öncesi olmak üzere haber verir.
Anapurna Outdoor katılımcı sayısını artırma hakkına sahiptir.
Etkinlik tarihine 7 gün kalaya kadar koşulsuz iptal ve iade yapılabilir.
Etkinliği kredi kartı ile satın alıp iptal etmek isteyenler için %20 kesinti yapılacaktır .
Etkinliği erken kayıt avantajı ile satın alanlar, etkinliği satın aldıktan 1 hafta içerisinde koşulsuz iptal iade yapabilirler, 1 hafta sonrasında ise dilerler ise başka birisine devredebilir haricinde iptal ve iade yapılamayacaktır.
Sanat Kampı etkinliği şartları gereği 18-37 yaş sınırlaması vardır fakat yaş sınırlaması dışında olup kişinin kondisyonu, sağlık şartları ve isteği doğrultusunda yaş sınırlandırmasında esneme yapılabilecektir, konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Türk vatandaşı olmayan yabancı vatandaşlar etkinliklerimize katıldığı taktirde tur tarihi süresince seyahat sağlık sigortasını kendileri yaptırması gerekmektedir.
Foreign citizens who are not Turkish citizens are required to make the travel health insurance themselves during the tour date if they attend our activities.

Detaylı bilgi ve başvuru için formu BURADAN doldurabilirsiniz.

0549 65 24965

www.biyol.org