EtkinlikKampOutdoor

Etkinlik Detayları

  • Longoz Ormanları & İğne Ada
  • 2021-06-04 16:00 - 2021-06-06 16:00

Contact event manager

1 2 3 4

Bilet Detayları

  • Etkinlik Bitti
  • Etkinlik Bitti
Sepeti Görüntüle
Thank you Kindly

İğneada | Longoz Ormanları & Kıyıköy Kampı | 4-6 HaziranEtkinlik Bitti

Longoz Ormanları & İğne Ada

2021-06-04 16:00 - 2021-06-06 16:00
Haziran 4, 2021

000000

Bi'Yol

info@biyol.org

https://www.biyol.org/

Organizer's other events

İğneada | Longoz Ormanları & Kıyıköy Kampı | 4-6 HaziranEtkinlik Bitti

Longoz Ormanları & İğne Ada

2021-06-04 16:00 - 2021-06-06 16:00
Haziran 4, 2021

PRINT

İğneada | Longoz Ormanları & Kıyıköy Kampı | 4-6 Haziran

Dünyada sadece 11 adet bulunan ve en büyük 2.Longoz Ormanı olarak bilinen Kırklareli iline bağlı olan doğa harikası olan muhteşem bir doğaya gidiyoruz!

Karadeniz’e sahili olan, doğal güzelliği ile büyülenecek deniz keyfi yaşayacak, oryantiring ve Kıyıköy’de tekne turu, su bisikleti, kano gibi aktiviteler ile eğleneceğiz.

Bi’Yol Organizasyon olarak %100 temassız %100 Eğlence mottosuyla bir tesiste seni doğaya davet ediyoruz!

Tarih: 4-6 Haziran
Fiyat: Online 180 TL, Kapıda 200 TL (Etkinlik Hafta sonunda geçerli)
Kontenjan:150 kişi
Alana Erken Giriş: Perşembe günü alana giriş yapmak isteyen misafirlerimiz 50tl ekstra ücret ile alana 1 gün önceden giriş yapabilirler.

Fiyata dahil olanlar

-2 gece 3 günlük Kamp işgaliye ücreti
-Sabah Egzersizleri
-Doğa Yürüyüşü
-Ormanda Oryantiring
-Foto Safari
-Çevre Gezisi
-Doğa Nesnelerinden Sanat Eseri Yapma
-Karaoke Gecesi
-Fotoğrafçılık Atölyesi
-Kamp Ateşi Ve Canlı Müzik
-Oyunlar ve Yarışmalar
-Açık Hava Sineması
-Kendi aracı ile gelecekler için otopark
-İkramlar
-Covid-19 Önlemleri (dezenfektan, maske tedariği)

Fiyata dahil olmayanlar

-Tüm kişisel harcamalar
-Tüm Yemek Öğünleri
-Ulaşım
-Müze Ören Yeri Girişleri
-Atv Turu
-Kano, Sandal, tekne turu
-Çadır ekipmanları (-8 uyku tulumu, mat, çadır) kiralama kontenjan 50

Tesis Hakkında:

– Tesis içerisinde kamp konaklaması haricinde hiçbir konaklama olanağı bulunmamaktadır
-Tesiste restoran/büfe hizmeti olup içeride alkollu/alkolsüz içecekler, seçenekleri mevcuttur. Tesis içerisinde market bulunmamaktadır ancak kamp alanına yakın konumda çok sayıda market ve bakkal bulunmaktadır.
-Kendi araçları ile gelecek misafirler Carpe Diem’e navigasyon ile gelebilirsiniz, otopark ücretsizdir,kişilerin kendi sorumluluğuna aittir.
-Sizlerin kullanımına açık olan bulaşık yıkama alanı, tezgah, 4 buzdolabı, ocak, çamaşır makinesi gibi imkanlarda mevcuttur. Mevcut 2 duş 3 tuvalet,sıcak su hizmeti bulunmaktadır.
Elektrik mevcut ve 40 priz bulunmaktadır. Wifi hizmeti şuan için bulunmaktadır..
Tesisin sahip olduğu hazır çadırlarda bulunmaktadır. İçerisinde alez,battaniye,yastık,yorgan mevcuttur kiralamak isterseniz ücreti 250l’dir.(2 Kişilik Fiyatı) Kontenjan sınırlıdır.
-Yerde ateş yakmak kesinlikle yasaktır. Belirlenen ortak alanda ortak ateş yakılacaktır.
-Araç üstü çadır ve karavanla gelecek katılımcılarımız için kamp alanı farklı bölgede olacaktır.

Ekipman Kiralama;

Dilerseniz tesisimizde çadır, uyku tulumu ve mat şeklinde tüm kamp setini kiralayabilirsiniz.

Kişi başı konaklamaya + olarak

2 Kişilik Ekipman kiralama : 2 kişilik çadır 2 mat 2 tulum, çadırda 2 kişi fiyatı 150 TL (Kişi başı 75 tl’dir)

1 Kişilik Ekipman kiralama : 2 kişilik çadır 1 mat 1 tulum, çadırda 1 kişi fiyatı 100 TL

Dilerseniz ekipmanları ayrı bir şekilde kiralayabilirsiniz. Fiyatlandırması;

Çadır : 50 TL
Uyku Tulumu : 50 TL
Mat : 20 TL

*Ekipmanlarımız pandemi ve hijyen kurallarına göre dezenfekte edilerek temizlenerek siz değerli misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

ULAŞIM

İstanbul Kalkışlı transfer aracımız olacaktır. Aşağıda duraklardan transfer aracımız geçecektir. Ulaşımdan 1 gün veya 2 gün öncesinden sizlere bu konuda iletişime geçilecektir.Servis Noktalarımız:
16.00 Küçükyalı metro
16.30 Kadıköy Natilus
17.00 Mecidiyeköy Trump Alışveriş merkezi
17.30 Bakırköy Ömür
18.00 Avcılar
18.30 Beylikdüzü migros

Ulaşım ücreti Gidiş-Dönüş 95 TL’dir.

Edirne’ye 165 kilometre ve Tekirdağ’a 108 kilometre uzaklıkta bulunan kamp işletmesinin Kırklareli şehir merkezine olan uzaklığı ise 76 kilometredir. Kamp işletmesi bağlı olduğu Vize ilçesine ise; 37 kilometre uzaklıktadır. Şahsi aracı olanlar yaklaşık 1 saat 15 dakika sürecek yolculuk ile Kırklareli şehir merkezi üzerinden ulaşım sağlayabilirler.

Kaynarca, Poyrali ve Vize ilçesine kadar düz devam edilecek güzergah Vize ilçesinden geçilerek aynı şekilde sürdürülecek. Vize ilçe merkezinden sonra Vize Kıyıköy yoluna sapılacak ve Kıyıköy sahile kadar ulaşım sağlayabilecek yol sonunda işletme sizleri karşılayacağız.

Kıyıköy’e kendi imkanları ile gelmek isteyenler için Kale Seyahat’in otobüsleri Esenler Otogar’dan kalkmaktadır.

ÖDEME YÖNTEMİ

Başvuru formunu doldurduktan sonra kayıt sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresine ödeme kanalları geliyor olacak veya 24 saat içerisinde ekip arkadaşlarımız kayıt sırasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasına whatsapp üzerinden İban bilgisi ve kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz internet sitesini atıyor olacaklar.

EFT : Etkinlik ücretini başvuru formunu doldurduktan sonra size gönderilen iban numarasına vade farksız bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile: Kredi kartı ile siteden biletinizi alabilirsiniz. (Sistem kredi kartı ödemesinde komisyon almaktadır)

SENİ NELER BEKLİYOR?

Sabah Egzersizleri: Sabah erken kalkıp egzersiz yapmak gün içinde kendimizi daha enerjik hissetmemizi sağlıyor.Özellikle doğada yapılan oksijenin yüksek olduğu yerlerde doğru nefes almak ile beraber vücudumuzun sınırlarını öğrenmek ve bedenimizi doğru hareketlerle egzersizler yapacağız.Zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak, kaygılarımızdan uzaklaştıracak olan çeşitli egzersizlerle bedenimizi uyandıracağız.Hareketsiz kalan eklemlerimizi çalıştıracak, zihnimizdeki endişelerden uzaklaşacak ısınma hareketleri ile vücudumuzu güne hazırlayacağız.

Foto Safari: Foto safari, fotoğraf çekmek için doğal yaşam alanlarında düzenlenen bir uygulamadır. En güzel kareleri yakalayabileceğiniz doğada bir kuşun cıvıltısını,kurbağanın zıplamasını,ağaçların dansını veya gün batımını fotoğraflayabileceğiniz ve bunu yapmak için keşfe çıkacağınız bir aktivite olacaktır.

Ormanda Oryantiring: Oryantiring, harita ve pusula yardımıyla katılımcıların şehirden uzak bir bölgede kontrol noktalarını en hızlı şekilde bulmaya çalıştıkları bir oyundur. Yön bulmak odaklı olan bu oyun verilen harita üzerindeki hedeflere ulaşarak daha sonra da bitiş noktasına en hızlı şekilde ulaşan sporcu kazanan ilan edilir. Ama bu basit amaç, aslında birçok zorluğu da birlikte getirir. Sporcuların yön bulmak için güvenebilecekleri çok fazla şey yok. Sporcular, harita üzerinde görülen hedeflere ulaşmak için sadece pusula ve içgüdülerini kullanabilir. Temel ihtiyaçlarınız olan bir pusula ve oyun alanının haritası sizlere verilecektir. Alanın kuşbakışı haritasında hedeflerin yerleri ve arazinin temel özelliklerini öne çıkaracaktır.

Kano,Sandal,Tekne Turu: Karadeniz’e sahili olan, doğal güzelliği ile büyülenecek deniz keyfi yaşayacağız.
Atv Turu: İş stresinizi ve yorgunluğunuzu alacak olan atv turu aktivitesi maceraya açık olan herkes için çok eğlenceli bir aktivitedir.

Kamp Ateşi ve Canlı Müzik: Kamp ateşi, kamp gecelerinde sıcak dostlukların kurulmasını ve pekişmesini sağlar. Kamp muhabbetlerinin ve kampçılık kültürünün baş aktörü kamp ateşleridir. Şehirden uzaklaşıp, doğada kamp yapmaya gidildiğinde vazgeçilmez aktivitelerden biri olan kamp ateşi ve canlı müzik ile samimi bir ortam oluşturulur. Arkadaş çevrenizi genişletmek,yeni insanlarla tanışmak veya dostlarınızla ilişkilerinizi pekiştirmek için sizleri kamp ateşi ve canlı müzik aktivitesine davet ediyoruz.

Oyunlar ve Yarışmalar: Sizleri eğlendirecek ve aynı zamanda bilgi birikiminizi artıracak çeşitli fiziksel ve mental yarışmalar düzenleyeceğiz. Bilgi yarışmalarını genel kültür, tarih, sanat, matematik gibi alanlarda sorarak yeni bilgiler öğrenmenizi sağlayıp fiziksel yarışmalarında odun toplama, halat çekme, voleybol gibi oyunlar oynayıp bedenimizi aktifleştireceğiz.

YEME-İÇME

Etkinliğe gelirken yanınızda getirilmesi önerilen malzeme listesi

Termos veya Termos bardak
Islak mendil
Güneş gözlüğü
Göz damlası (Ateş başında göz kuruluğu yaşayanlar için)
Kullandığınız İlaçlar *(Önemli örneğin bahar alerjisi olanlar için alerji ilacı)
Kişisel Temizlik Malzemesi
Kafa Lambası veya el lambası
Fotoğraf makinası
Güneş Kremi
Çatal, Kaşık
Power bank
Kamp Sandalyesi, hamak (varsa)
Kıyafet ve Ayakkabı
T-shirt , şort, mayo
Polar sweat veya hırka
Mont
Eşofman
Rahat, çok cepli pantolon
Yedek çorap
Yağmurluk
Şapka
Yedek Ayakkabı (Ayakkabılarınız ıslanabilir, yedek ayakkabı getirmenizi tavsiye ediyoruz)

*Yukarıda önerilen seyahat malzemelerini zorunlu olarak getirmek durumunda değilsiniz. Daha kolay ve keyifli bir etkinlik geçirebilmeniz için sizi gözeterek hazırlanmış bir listedir. Bu listenin haricinde malzeme getirebilirsiniz, tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

*Sadece etkinlikte kullanacağınız en yarayışlı eşyaları almanız fazla yük taşımamanız açısından önemlidir.

*Getireceğiniz malzemeler için sırt çantası kullanmanız önerilir. Sırt çantanızın yanında fazladan daha küçük bir sırt çantası veya bel çantası getirirseniz içine özel eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Bilmenizi isteriz ki…

Hava şartları ve seyahat acentesinin dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan etkinliklerden firma sorumlu tutulamaz.
Etkinlik programı akışı, organizatör tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir.
Programımız süresince ekstra tur olmayacaktır, sadece At biniciliği için ödeme yapılacaktır
Hedef rakamı 150 Kişi olup tur firması yeterli katlımın olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden dolayı misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 3 gün öncesi olmak üzere haber verir. Bi’Yol Organizasyon katılımcı sayısını artırma hakkına sahiptir.
Etkinlik tarihine 7 gün kalaya kadar koşulsuz iptal ve iade yapılabilir.
Etkinliği kredi kartı ile satın alıp iptal etmek isteyenler için %20 kesinti yapılacaktır .
Etkinliği erken kayıt avantajı ile satın alanlar, etkinliği satın aldıktan 1 hafta içerisinde koşulsuz iptal iade yapabilirler, 1 hafta sonrasında ise dilerler ise başka birisine devredebilir haricinde iptal ve iade yapılamayacaktır.
İğneada | Longoz Ormanları & Kıyıköy Kampı etkinliği şartları gereği 18-37 yaş sınırlaması vardır fakat yaş sınırlaması dışında olup kişinin kondisyonu, sağlık şartları ve isteği doğrultusunda yaş sınırlandırmasında esneme yapılabilecektir, konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Türk vatandaşı olmayan yabancı vatandaşlar etkinliklerimize katıldığı taktirde tur tarihi süresince seyahat sağlık sigortasını kendileri yaptırması gerekmektedir.
Foreign citizens who are not Turkish citizens are required to make the travel health insurance themselves during the tour date if they attend our activities.

Başvuru ve Kesin Kayıt buradan form doldurabilirsiniz.

İletişim için:
0549 65 249 65