Sepet 0,00 0
AnasayfaEkibimiz
Doğan Can Karabudak
Doğan Can Karabudak

Kurucu - CEO

Send message

Sınırları Aşan Gençlik Derneği’nin (YOBBA) kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Doğan Can Karabudak, aynı zamanda bir gezgin, konuşmacı, YouTuber, blog yazarı (baskayol.net), sivil toplum gönüllüsü, gençlik çalışanı ve bilgisayar mühendisidir. Avrupa Dayanışma Programı, Susi, Work and Travel, Erasmus+ Projeleri gibi faaliyetlerle ve gezi amacıyla 36 ülke gezmiştir. Edindiği eşsiz deneyimleri başka insanlara aktarmaya çalışmaktadır. 

mustafa çalışkan
Mustafa Çalışkan

Genel Müdür

Send message

Uzun yıllardır gençlik çalışmaları alanında ulusal ve uluslararası boyutta gönüllü olarak sayısız faaliyet yürüten Mustafa Çalışkan, aynı zamanda Orenda Derneği’nin Kurucusu, YK Başkan Yardımcısı, gençlik çalışanı ve siyaset bilimcidir. Avrupa Birliği’nin gençlik projeleri üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu projeler kapsamında 11 ülkede çeşitli başlıklarda sosyal çalışmalar gerçekleştirmiştir. Projelerde edindiği tecrübeleri tüm gençlere aktarabilmek adına sosyal medya kanallarında da (@projegezgini) aktif faaliyet göstermektedir.

Ali Ünal

Teknik Uzman

Send message

Küçük yaşlarda online oyunlar aracılığıyla bilgisayarla tanışan Ali Ünal, Bilgisayar Programcılığı üzerine önlisans eğitimi almış olup şu anda Anadolu Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri alanında lisans yapmaktadır. Kullanıcısı her geçen gün artan dijital dünyada var olma konusunda uzman olan Ali Ünal Web Tasarım, E-Ticaret, Seo ve Dijital Pazarlama konularında danışmanlık vermektedir.

Yunus Emre Güven
Yunus Emre Güven

İdari İşler

Send message

Acıbadem Üniversitesi Eczacılık ve Sağlık Yönetimi bölümlerinde çift anadal öğrencisi Yunus Emre Güven, ilk yıllarındaki dereceleriyle alanında akademik başarılar yakalamıştır. Yanı sıra birçok öğrenci kulübünde ve sivil toplum örgütünde gönüllü faaliyetlerle sosyal alanda kendini geliştirmiştir. Çeşitli iş tecrübeleri sayesinde iletişim, halkla ilişkiler, pazarlama ve organizasyon becerileri edinmiştir.

zehra gülser
Zehra Gülser

Eğitim Yöneticisi

Send message

Türkiye’nin ilk psikolog yaygın eğitim eğitmenlerinden olan Zehra Gülser, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nden mezundur. İnci Holding, Kızılay, Maxion İnci Jant, Toyzzshop gibi birçok kuruluşa eğitmen olarak katkıda bulunmuştur. İki yıl boyunca Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG) Eğitim Ofisi’nde İç İşler Koordinatörü olarak görev almıştır. Yeni Eğitim Sistemi Derneği kurucularındandır. Bir bilim dergisi olan PsiNossa’da bir yıl boyunca derleme makale yazarlığı yapmıştır. Ben Psikoloji’de yaygın eğitim, psikoloji, müzik ve fizyoterapiyi birleştiren çalışmalar yürütmektedir. Fizyosanat Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde psikolog & eğitmen olarak multidisipliner çalışmalarda aktif görev almaktadır.

Büşra Odabaş
Büşra Odabaş

Saha Yöneticisi

Send message

Üniversite yıllarından bu yana öğrenmeyi, gelişmeyi aynı zamanda eğlenmeyi ilke edinmiş Büşra Odabaş Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Üniversite yıllarında Türkiye Psikoloji Öğrenci Çalışma Grubu tarafından her yıl düzenlenen Eğitmen Eğitimi’nden 2018’de mezun olmuştur. Sonrasında sivil toplum kuruluslarında, liselerde, üniversite kuluplerinde, THY, TGS gibi kurumlarda eğitimler vermiştir. Üniversite yıllarında fotoğrafçılık kulübünün kurucu başkanlığını yapmıştır. Çalışma hayatında birçok projede koordinatörlük ve eğitmenlik pozisyonlarında görev almıştır.

Elif Saraç
Elif Saraç

Bi'Yol Shop Yöneticisi

Send message

Yakın çevresi tarafından çok yönlü, gezgin ve eğlenceli yapısıyla bilinen Elif Saraç profesyonel mesleği olan inşaat teknikerliğinin yanı sıra çocuklara düşkünlüğüyle bilinir. Bu sayede TEGV ve çocuk esirgeme kurumunda gönüllü eğitmenlik hizmetinde bulunmuştur.
Bi’Yol Organizasyon ile birlikte de e-ticaret alanında Bi’Yol Shop Yöneticisi olarak faaliyet göstermektedir.

Enes Gemeç
Enes Gemeç

Etkinlik/Organizasyon Yöneticisi

Send message

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi son sınıf öğrencisi Enes Gemeç, aynı zamanda Habitat Derneği’nde gönüllü dijital okur yazar eğitmenidir. Geçtiğimiz yıl BEÜ Girişimcilik ve Ticaret Öğrenci Topluluğu Yönetim Kurulunda yer alırken bu yıl ise yönetim kurulu başkanlığı görevinde yer almaktadır. Birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllülük faaliyetleri ile hem sosyal hem akademik alanda kendini geliştirmiştir. Küçük yaşlardan beri doğa ile haşır neşir olması dolayısıyla Türkiye İzcilik Federasyonunda başarılı bir izcidir.

Selin Uzun

Etkinlik/Organizasyon Yöneticisi

Send message

Üniversite yıllarında bulunduğu gönüllü faaliyetlerinin yanı sıra ODTÜ Müzik Topluluğu’nun Etkinlik Planlama biriminde yer alan Selin Uzun, 2018 Ocak ayından beri “sırt çantalı gezgin” konseptiyle 14 farklı ülkede bulunmuştur. Working Holiday vizesi sayesinde Yeni Zelanda ve Avustralya’da çalışıp yaşama fırsatı elde eden Selin, edindiği tecrübeleri sosyal medya vasıtasıyla geniş kitlelere aktarmaya çalışmaktadır.

Yusuf Furkan Duman
Yusuf Furkan Duman

Saha Satış Temsilcisi

Send message

Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu olan Yusuf Furkan Duman, uzun yıllardır sivil toplum kuruluşları ve üniversite öğrenci topluluklarında yönetici olarak görev almış ve sayısız projeye gönüllü olarak katılım göstermiştir. Katıldığı bu organizasyonlar ve eğitimler sayesinde birden fazla alanda kendini geliştirme fırsatı bulmuştur. Ayrıca katıldığı birçok organizasyonun koordinatörlüğünü yapmış bulunmaktadır.

Elif Gürsan
Elif Gürsan

Sosyal Medya Yöneticisi

Send message

Fakülte birincisi olarak girdiği, Medya ve İletişim Bölümü’nden Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında uzmanlaşmış olarak mezun olmuştur. İşletme ve Ekonomi Toplulukları’nın üyesi olup İzmir Tiiböt iş birliğiyle çeşitli faaliyetlerde koordinatör olarak görev almıştır. Dijital tasarım ve reklam yazarlığı konusunda kendini günden güne geliştirmek adına çalışmaktadır. İnsanları da sosyal medyanın gücüyle etkileyebileceğine inancı tam.

Merve Demirkıran
Merve Demirkıran

İçerik Yazarı

Send message

Ankara Üniversitesi Biyoloji Bölümü öğrencisi olan Merve Demirkıran, şu anda BAMBU Derneği’nde yönetici olarak çalışmaktadır. Birçok sertifikası bulunmakla beraber, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllülük faaliyetlerinde, çeşitli projelerde sosyal ve mental açıdan kendini geliştirmiştir. Aynı zamanda aktif olarak çeşitli kurum ve kuruluşlarda yazarlık yapmaktadır.

Kaan Deniz Akyürek
Kaan Deniz Akyürek

Dijital Yayın Yöneticisi

Send message

Bülent Ecevit Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde öğrenci olan Kaan Deniz Akyürek bir YouTube içerikçisidir. Serbest stil paten sporuyla uğraşan Deniz, aktif olarak kamu spotu, dizi, film, klip, tanıtım filmi çekimleri ve bunların kurgusu da içinde olacak şekilde prodüksiyon işleriyle ilgilenmektedir ve bu alanlarda çalışma yürütmektedir.