[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”14824″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]7 – 9 Ağustos 2020 tarihlerinde İzmir’in güzel ilçesi Foça’da yer alan Kosova Plajı’nda Bi’Gençlik Kampı düzenledik. Türkiye’nin dört bir yanından gelen 140 katılımcıyla hiç bitmesin istediğimiz bu kampımız unutulmayacak anlarla akıllara kazındı.

Denizin yanı başında yer alan kamp alanımızda hem eğlendik hem denizin güneşin tadını çıkardık, hem de güzel dostluklar edindik. Yaygın eğitim metotları ile gerçekleştirdiğimiz birçok ice-breaker, energizer’larla sıcacık bir atmosfer oluşturduk. Düzenlediğimiz aktivitelerle eğlenceye doyamadık.  

Katılımcılarımızın gelmesi ve kamp alanlarına yerleşmesiyle başlayan ilk günün ilerleyen saatlerinde tanışma ve açılış konuşmasında buluştuk.

Akşam gün batımını izlemek için için kamp alanımızdan yürüyüşe çıkılabilecek bir tepeye hep birlikte yürüdük ve çıktığımızda karşımızdaki manzarayla hepimiz büyülendik. Muhteşem gün batımı, tüm ihtişamıyla karşımızdaydı. Fotoğraflar çekildik ve anın tadını çıkardık. Katılımcılarımıza meşhur İspanyol içeceği sangria ikramında bulunduk. 

Sonrasında ise canlı müzik eşliğinde kamp ateşi başında buluştuk. Tadına doyamadığımız sohbetlerimiz ve neşemizle çok güzel bir akşam geçirdik.

Ertesi gün durdurak bilmeden eğleneceğimiz gündü ve bu güne enerjik bir sabah egzersiziyle başladık. Gün boyunca gerçekleştireceğimiz aktivitelere hem mental hem fiziksel olarak kendimizi hazırladık.

Gün içinde masa oyunları, tavla, dart, bilgi yarışması, voleybol turnuvası gibi birçok ödüllü oyunla kıyasıya rekabet yaşandı, birçok komik ana şahit olduk.

Akşama doğru kampımızın belki de en eğlenceli en renkli etkinliğine yaklaşıyorduk: Colorfest. Tamamiyle organik ve suda çözünür toz boyalarla düzenlediğimiz Colorfest öncesi herkes beyaz tişörtlerini giydi ve rengarenk olmak için heyecanla bekledi. 10’dan geriye saydık ve 0’a geldiğimizde boyaları hem havaya hem birbirimize fırlattık. Saniyeler içerisinde gökkuşağı renklerine bürünen insanlar karşınızdaydı! Komik şekilde boyananlar, üzerlerine artistik şekiller çizenler birçok poz verdi, bu muhteşem anı hep birlikte ölümsüzleştirdik.
Bir kamp ancak bu kadar renkli bu kadar güzel olabilirdi !

Akşamında ise bizi, konseptli bir parti bekliyordu! Herkesi ‘En …’ haliyle beklediğimiz kampta, kampımızın en şıkı, en vintage’ı, en komiği, en korkuncu gibi çeşitli başlıklarda enlerini belirledik.

Son gün, hepimizi son derece keyifli ve adrenalin dolu bir etkinlik bekliyordu: Su Savaşı. Sadece deniz suyu kullanarak yaptığımız bu etkinlikte sırılsıklam olduk, başımızdan aşağı kovalarca su boşaltıldı. Eğlenceye doyamadığımız bir gün de bu şekilde oldukça enerjik geçti.

Ve artık hiç bitmesin istediğimiz bu kampın sonuna doğru yaklaştık. Kapanış konuşmasıyla birbirimize veda ettik, sonraki kamplarda buluşmak üzere sözleştik.

Başta tüm katılımcılarımıza olmak üzere Bi’Gençlik Kampı’nda görev alan organizasyon ekibine teşekkür ederiz. [/vc_column_text][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”14825,14826,14827,14828,14829,14830,14831,14824″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]